A verseny

Már tizenegyedik alkalommal keressük az év legjobbjait akik formálják az irodapiacot, a munkáltatói kultúrát és évről évre új értéket teremtenek a hazai piacon. Az Év Irodája versenyre az idei évben elköltözött, felújított irodák, közösségi terek nevezéseit várjuk, hogy megmutassák magukat a nagyvilágnak.

A legszebb irodatereken kívül és az irodapiaci szolgáltató cégeken kívül idén már a leginnovatívabb PropTech startupokat, valamint az év felújítását is keressük.

NEVEZEK

Az Év irodája verseny szakaszai 

A tavalyi díjátadóink

Az Év Irodája zsűritagjai

Kenyeres Adrienn

Transferwise, Office Manager

Csorba Anita

Inspirációk Média, tartalomgyártó, kreatív mentor és CEO

Ujvári Enikő

Három Királyfi, Három Királylány Mozgalom alelnöke, a Balansz Program vezetője

Koós Pál

formatervező művész, MOME Intézetigazgató

Dr. Németh Edit

ELTE GTI, Menedzsment és Üzleti Jog Tanszékének egyetemi adjunktusa

Füzi Anita

anitafuzi.com, Cowoking szakértő

Vaszary Ádám

Positive Adamsky, Managing Director

Kalmár Zoltán

Az Év Irodája, alapító

Endrei-Kiss Judit

Telenor Magyarország, HR vezérigazgató-helyettes

Üzleti zsűri

Attila Ungár

Lakatos, Köves and Partners

Balla Ákos

Balla Ingatlaniroda

Barabás Géza

S Immo Hungary Kft.

Bárány Kristóf

Adventum

Berecz Kristóf

BIF

Bernáth Tamás

Appenin

Bíró Gergely

Diófa Alapkezelő Zrt.

Borbély Zoltán

Atenor

Botos Bálint

Forestay Group

Dános Pál

KPMG

Décsi Gábor

Dome Facility Services Kft.

Dr. Kui Szilárd

DLA Piper

Dr. Ódor Dániel

Taylor Wessing

dr. Reith András

ABUD

Dubitz András

Star Park Group

Erdei Bálint

Redwood Holding Kft.

Feuertag Ottó

Európa Design

Furulyás Ferenc

JLL

Fürjes Balázs

Budapest Főváros

Gábor Czike

CMS

Gereben Mátyás

CPI Hungary Kft.

Gulyás Ede

CA Immo Hungary Kft.

Gyalay Korpos Gyula

Magyar Bevásárlóközpontok Szövetsége

Hidegkúti Balázs

Bravosincord Kft.

Jászberényi István

Kraft FM

Jelinek Balázs

Városliget Zrt.

Kalaus Valter

VLK

Kemenes László

108 Agency

Kibédi Varga Lóránt

CBRE

Kubinsky Robert

HB Reavis Hungary Kft.

Lóska Erika

Knight Frank Hungary

Lovas Gusztáv

Decor Floor Kft.

Pintér Márk

Oppenheim

Massányi Tibor

DVM Design Kft.

Nagy Balázs

Masterclean

Nagy Viktor

Immofinanz Services Hungary Kft.

Nagygyörgy Tibor

Biggeorge Property Zrt.

Németh Richárd

BDO

Pados Gergely

Cushman & Wakefield

Pál Tamás

Eston International

Pálffy András

Fitout Zrt.

Papp Róbert

Citireal

Pásthy Zsolt

Blue Business Interior Kft.

Pázmány Balázs

Erste Alapkezelő Zrt.

Perlaky Zsolt

OTP Alapkezelő

Pető Gábor

Unicredit Bank Zrt.

Pillók Viktor

Arnold Investments

Prosits Attila

Gránit Pólus

Rábai György

BDO

Réczicza István

Denton

Salamon Adorján

Eston International

Saly Miklós

RESCON

Scharek Zoltán

Raiffeisen Bank Zrt.

Scheer Sándor

Market

Schmidt József

Future FM Zrt.

Schömer Norbert

Wing Zrt.

Schrancz Mihály

Property Market

Soltész Tibériusz

Kinnarps Hungary Kft.

Somogyi Zsolt

Parkl

Szántó Tamara

Cushman & Wakefield

Szapáry Zsolt

Robertson Hungary Kft.

Székely Ádám

InfoGroup Cégcsoport

Széll Csaba

CE Land Holding

Szíj Csaba

B+N

Szimler Szabolcs

Optima Budapest

Tatár Tibor

Futureal Zrt.

Tilki Róbert

Robertson Hungary Kft.

Tim Hulzebos

Colliers International Kft.

Tom Lisiecki

TriGranit

Zeley Csaba

Convergence

Hírlevél

Újdonságok, programok és friss hírek a versenyről

Érdekelnek a legfrissebb infók a versenyről? Iratkozz fel!