A Skanska Magyarország Ingatlan Kft. röviddel a Green House irodaház 2012 decemberi átadása után költözött be új 5. emeleti irodájába. Az 507 négyzetméteres környezettudatos szellemben kialakított napfényes iroda nyitott elrendezésű, ahol a svéd hagyományokkal összhangban a recepció, munkaállomások, nyomtató sziget, konyha és rekreációs helyiség is egy légtérben található. A természetesség szellemében berendezett térben három különböző méretű tárgyaló és újításként telefonos szobák szolgálnak a megbeszélések vagy hosszabb telefonbeszélgetések helyszínéül. A belsőépítészeti és bútorterveket az Európa Stúdió készítette a Skanska marketing- és irodavezető kolléganőinek közreműködésével. A koncepció szerint a cél a letisztult, otthonos hangulatú és egyben inspiráló környezet teremtése volt, ahol az ergonomikusan kialakított terek és funkciók hatékony és kellemes munkakörnyezetet eredményeznek.
A tárgyalók a Terra, Aero és Aqua elnevezéseket kapták, amellyel összhangban áll a helyiségek színvilága, bútorzata, világítótestei és az egyedi fali plasztikái. A konyha/rekreációs helyiség színtere a közös irodai megbeszéléseknek, reggeliknek és a mindennapos házi csocsómérkőzéseknek. Az irodán belüli esztétikus térelválasztásra példa a telefonos helyiségek és a közlekedő falának lekerekítése, amely a helykihasználást és a nyitott irodatéren belüli szeparálást is segíti. A nyomtatószigetet határoló félkör alakú pult helyet ad a szelektív hulladékgyűjtőnek és leválasztja az irodaszereket rejtő, színvilágában is környezetéhez illeszkedő beépített szekrényt.
A világítótestek jelenlét- és mozgásérzékelővel vannak ellátva, amelyek az energiahatékonyságot és a dolgozók kényelmét is szolgálják. A külső árnyékoló rendszer a belső fali panelről szekciónként állítható. Az alapvetően zöld, barna, bézs, szürke színvilágú irodát az egyenként választott apró kiegészítők, az ötletes virágdekoráció és a zöld növények teszik otthonossá. Az új iroda kialakításakor szempont volt az is, hogy minél több elem kapjon új helyet a meglévő készletből, ezért a bútorok nagy része nem új beszerzés, hanem a korábbi irodából kerültek átszállításra.
Az irodabelső nemrégiben nagy elismerésben részesült, a LEED értékelő rendszer szerint a legmagasabb Platina szintű zöld minősítést szerezte meg. A LEED szigorú kritériumrendszere a belső teret több szempontból vizsgálta. Fontos szerepet játszott a lokáció fenntartható volta, a víz és energiafelhasználás hatékonysága, a felhasznált anyagok eredete, a belső környezet minősége, valamint az innovatív megoldások és a design.