Idén, a koronavírus-járvány kapcsán az IMMOFINANZ fontosnak tartotta, hogy még nagyobb hangsúlyt helyezzen az eltérő bérlői igények mobilalkalmazáson keresztüli kiszolgálására. A myhive egyedi koncepciójának részeként a community manager feladata, hogy az egyes irodaházakra lebontva azonosítsa a bérlői igényeket, és reagáljon ezekre, mindez komoly kihívások elé állította a céget és a myhive márkát egyaránt. Az IMMOFINANZ a lezárult és a megkezdett fejlesztésekkel egyaránt a különleges helyzetben felmerülő bérlői igényekre kíván reagálni. Ezek közé tartozik a myhive Haller Gardens irodaház nagy volumenű átalakítása, valamint a myhive alkalmazás továbbfejlesztése is, amelynek révén a bérlői közösség személyes jelenlét nélkül intézhet a működésben fontos feladatokat, minden szolgáltatást elérhetnek egy felületen, egyszerűen.
A myhive applikáció önmagában egy napi szinten működő belső kommunikációs eszközzé fejlődött a bérlőkkel való – és bérlők egymás közötti – kommunikációjában, akár üzleti lehetőségeket teremtve ezáltal. A cégek kedvezményeket is felkínálhatnak egymásnak, ezen kívül az éttermekhez és az irodaházban elérhető szolgáltatókhoz kapcsolódó akciókról, kuponokról és hírekről is értesülhetnek az alkalmazás segítségével, ráadásul a külföldi myhive irodaházakban is igénybe vehetik az aktuális kedvezményeket. A bérlők az alkalmazáson keresztül figyelemmel követik a híreket és az aktivitásokat (termelői piac, afterwork események, előadások), amelyekre egyetlen gombnyomással regisztrálhatnak, sőt külső vendégek meghívására is lesz lehetőség. Találkozókat szervezhetnek és a tárgyalót is ezen keresztül lehet foglalni. Ha a felhasználóknak bármire szükségük van, minden eddiginél gyorsabban érhetik el az irodaház karbantartóit és szakembereit. Ezenkívül az irodaházban található éttermek, vendéglátóegységek menüjének elérése már lehetséges az alkalmazásban – egyszóval egy rugalmas iroda összes szolgáltatása elérhető néhány gombnyomással.
Az IMMOFINANZ nagy hangsúlyt fektet az alkalmazás továbbfejlesztésére, hogy bővítse az applikációban elérhető szolgáltatások körét, és még inkább felhasználóbaráttá tegye azt. A folyamatban lévő fejlesztések között szerepel a beléptetés, a parkolás, a rugalmas irodai szolgáltatások és a konferenciaterem lefoglalása, valamint a szolgáltatások kifizetésének lehetősége, ebédrendelés (több szolgáltatótól, fizetési lehetőséggel együtt) az alkalmazáson keresztül. A felhasználók néhány gombnyomással jelentkezhetnek majd a különféle – nagy sikerrel futó – sporteseményekre, és ezeket ki is fizethetik az alkalmazáson keresztül.
A márka bevezetése után továbbra is folyamatosan tesztelik a bérlők igényeit. Ennek fontos eszköze ez a mobilapplikáció, a bérlőknek lehetőségük van a myhive saját alkalmazásán keresztül is elküldeni visszajelzéseiket és jelezni az újabb igényeket. Az alkalmazást már igen nagy számban töltötték le, és a felhasználók széles körben használják is, ami az applikáció sikerét bizonyítja. Az új fejlesztések elindulása minden bizonnyal tovább növeli majd a felhasználók elégedettségét, amely egyben a bérlői elégedettséget is jelenti.
Az alkalmazás Android és iOS platformon is elérhető a felhasználók számára.
A myhive oldala:
https://www.myhive-offices.com/hu
Ennek elfogadása azt jelenti, hogy hozzájárulásodat adod ahhoz, hogy kéthetente hírlevelet küldjünk neked az iroda piac aktualitásairól, e célból hozzájárulsz az ehhez szükséges személyes adataid kezeléséhez. Adatait a hozzájárulásod alapján a hírlevelek küldése céljából kezeljük. Az adatkezelés jogalapja a hozzájárulásod megadása. Az adataid törlési határideje: a leiratkozásoddal egyidőben.
Az adatkezelő és elérhetőségei:
ingatlan.com Zrt.
1016 Budapest, Mészáros utca 58. A. ép.,
Adatvédelmi tisztviselő elérhetősége:
Balogh László
+36 1 237 2060 (munkanapokon 10.00-17.00),
segitunk@ingatlan.com
Az EU Általános Adatvédelmi Rendelete alapján hozzáférést kérhetsz személyes adataidhoz, kérheted azok helyesbítését, törlését, vagy az adatkezelés korlátozását, illetve automatizált adatkezelés esetén kérheted hogy az általad rendelkezésre bocsátott adatokat az ingatlan.com Zrt. tagolt, széles körben használt, géppel olvasható formátumban számodra átadja. A személyes adatkezelésre vonatkozó hozzájárulásodat bármikor visszavonhatod; ez nem érinti a visszavont hozzájárulás előtt végzett adatkezelés jogszerűségét. Az adatokhoz bizonyos esetben további cégek is hozzáférhetnek, erről pontos tájékoztatást Adatvédelmi Szabályzatunkban találsz. Vizsgálatot kezdeményezhetsz a Nemzeti Adatvédelmi és Információszabadság Hatóságnál arra hivatkozással, hogy személyes adatok kezelésével kapcsolatban jogsérelem következett be, vagy annak közvetlen veszélye fennáll. A NAIH elérhetősége: www.naih.hu.