











Irodabútor
Vivax Irodabútor
Cím: 6000, Kecskemét Technik Park 1
Átadás éve: 2020 Q3
Kialakított terület mérete: 200 m²
Irodában dolgozók száma: 20
Az elmúlt több, mint három évtized során mintegy egymillió napfénytetőt gyártottunk gépjárművekbe. Mindig is törekedtünk arra, hogy bővítsük a kínálatunkat, így 2000-től utánfutók és lakókocsik, lószállítók tetőablakait és oldalablakait is gyártjuk, 2007-ben pedig az autóbuszok tetejébe építhető szellőztető ablakok és vész menekülő ablakok gyártását kezdtük el.
Tevékenységi területeink:
1, közlekedési eszközös műanyag alkatrészeinek és szerelvényeinek gyártása
2, ipari műanyag alkatrészek és szerelvények gyártása
1991-ben alakult cégünk 2020-ban új telephelyre és irodaépületbe költözött, melybe a kör követelményeinek megfelelő gyártósorokat és irodaberendezéseket telepítettünk.
Szerintünk irodán megérdemli az elismerést mert:
A XXI. századnak megfelelő irodai környezetet tudtunk teremteni, fontos szempont volt a kialakítás során a természetes anyagok pld: valódi fa lábú bútorok beszerzése.
Tágas nagy tereket akartunk kialakítani a dolgozóink részére, a funkcionalitás és a design mellett figyelembe vettük dolgozóink igényeit is.
Ennek elfogadása azt jelenti, hogy hozzájárulásodat adod ahhoz, hogy kéthetente hírlevelet küldjünk neked az iroda piac aktualitásairól, e célból hozzájárulsz az ehhez szükséges személyes adataid kezeléséhez. Adatait a hozzájárulásod alapján a hírlevelek küldése céljából kezeljük. Az adatkezelés jogalapja a hozzájárulásod megadása. Az adataid törlési határideje: a leiratkozásoddal egyidőben.
Az adatkezelő és elérhetőségei:
ingatlan.com Zrt.
1016 Budapest, Mészáros utca 58. A. ép.,
Adatvédelmi tisztviselő elérhetősége:
Balogh László
+36 1 237 2060 (munkanapokon 10.00-17.00),
segitunk@ingatlan.com
Az EU Általános Adatvédelmi Rendelete alapján hozzáférést kérhetsz személyes adataidhoz, kérheted azok helyesbítését, törlését, vagy az adatkezelés korlátozását, illetve automatizált adatkezelés esetén kérheted hogy az általad rendelkezésre bocsátott adatokat az ingatlan.com Zrt. tagolt, széles körben használt, géppel olvasható formátumban számodra átadja. A személyes adatkezelésre vonatkozó hozzájárulásodat bármikor visszavonhatod; ez nem érinti a visszavont hozzájárulás előtt végzett adatkezelés jogszerűségét. Az adatokhoz bizonyos esetben további cégek is hozzáférhetnek, erről pontos tájékoztatást Adatvédelmi Szabályzatunkban találsz. Vizsgálatot kezdeményezhetsz a Nemzeti Adatvédelmi és Információszabadság Hatóságnál arra hivatkozással, hogy személyes adatok kezelésével kapcsolatban jogsérelem következett be, vagy annak közvetlen veszélye fennáll. A NAIH elérhetősége: www.naih.hu.
Hozzászólások